и после друго
А двете
същото ли е ?
Къде отиват
Многото
и
Всичкото?
Как синьото не е червено
И как
Едно, наричаме дъга?
С червената премяна, пак ли съм си аз?
А със синьото какво ли стана?
В бяло превърнах всичко.
И започваме отново:
раз- два- три
От Многото и Всичкото
едно да хвана
И в него туй дето живее
да има бойната посока
Едно да бъде-
за всички да блести.
Няма коментари:
Публикуване на коментар