вторник, 2 юни 2009 г.

som v okeana

Хармонията в безкрай,на мирен благодат,
разцъфват едно връз друго
цветята-
в уникалния си аромат
Да бъда аз, едно от тях.
Да бъда уникална цялост
напоена с жива светлина
Като точка в безкрая,
любувам се на свойта самота.
Една елхица знае,
колко в самотата можеш да си пак богат.

жжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжж

Вятър духва
отнесе моята душа
Разпилявам се в мисли,
гледки,
красота
и забравям,че оставила съм себе си сама.
И после куп издирвания и новели,
докато се съберем - Аз и моята душа.


жжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжж

В хаоса чувствам се свободна,
но не е ли нелепа тази съдба-
направена съм уникално цяло,
пълно със смисъл и гореща пламенна душа
и вместо да треперя в свойто тяло,
създадено да бъде изразът на любовта-
крия се в тази лъжлива наслада-
в хаоса и уж свобода.


жжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжж


Ах, да знаех!
Как се прави тъй-
от семе, светлина и вятър
и още няколко неща-
в нощта от мътно блато,
роди се нежна лилия,
цветя.


жжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжж


Защо ми е ?
За да ми кажат браво?
Или наистина искам да намеря смисъла
да бъда родена
Една.

Няма коментари:

Публикуване на коментар