Хармонията в безкрай,на мирен благодат,
разцъфват едно връз друго
цветята-
в уникалния си аромат
Да бъда аз, едно от тях.
Да бъда уникална цялост
напоена с жива светлина
Като точка в безкрая,
любувам се на свойта самота.
Една елхица знае,
колко в самотата можеш да си пак богат.
жжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжж
Вятър духва
отнесе моята душа
Разпилявам се в мисли,
гледки,
красота
и забравям,че оставила съм себе си сама.
И после куп издирвания и новели,
докато се съберем - Аз и моята душа.
жжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжж
В хаоса чувствам се свободна,
но не е ли нелепа тази съдба-
направена съм уникално цяло,
пълно със смисъл и гореща пламенна душа
и вместо да треперя в свойто тяло,
създадено да бъде изразът на любовта-
крия се в тази лъжлива наслада-
в хаоса и уж свобода.
жжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжж
Ах, да знаех!
Как се прави тъй-
от семе, светлина и вятър
и още няколко неща-
в нощта от мътно блато,
роди се нежна лилия,
цветя.
жжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжж
Защо ми е ?
За да ми кажат браво?
Или наистина искам да намеря смисъла
да бъда родена
Една.
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)
Няма коментари:
Публикуване на коментар